Seznam zboží od výrobce Čech

ČEBAV s.r.o., se sídlem ve Tvrdonicích, zaměřenou na výrobu a distribuci vína, založili v roce 1996 místní vinaři Jan Čech a Jan Balga. V počátcích hospodařili na čtyřech hektarech starých vinohradů ve vinařské oblasti Podluží, v katastru obcí Tvrdonice a Týnec. Tato oblast je naší nejjižnější vinařskou oblastí, na jihu sousedící s Rakouskem a na východě se Slovenskem. V současnosti hospodaří na 32 ha vinic, přičemž převážná většina z nich je nově vysazených.

ČEBAV nabízí pestrou škálu jakostních a přívlastkových vín. Zhruba pětapadesát procent produkce přitom činí červené odrůdy, zejména Frankovka, Cabernet Sauvignon, Modrý Portugal a Zweigeltrebe. Z bílých odrůd patří mezi nejžádanější Chardonnay, Sauvignon, Tramín červený a Muškát moravský. Nechybí mezi nimi ročníky, s nimiž společnost ČEBAV slavila úspěchy, např. v roce 2007 získal jejich Sauvignon 2006 - výběr z hroznů - ocenění "Šampion Valtických vinných trhů". Odbyt produkce je zajišťován velkým množstvím stálých klientů.

V roce 2003 firma získala Certifikát integrované produkce vín. Do budoucna se chce orientovat především na výrobu kvalitních přívlastkových vín a má tendenci dalšího rozvoje v modernizaci zpracování hroznů a následné finalizaci produktu do nejvyšší kvality. Společnost získala prestižní titul VINAŘ ROKU 2007.

V roce 2010 došlo ve firmě ČEBAV, s.r.o., Tvrdonice ke změně majetko-právních vztahů, takže jediným majitelem je pan Jan Čech. Dojde k přejmenování firmy, a proto místo firmy ČEBAV se na trhu s vínem objeví nový subjekt, a to firma VINAŘSTVÍ ČECH s.r.o., TVRDONICE. Nová vína ročníku 2009 už budou prodávána pod touto značkou. Sídlo a provozovna firmy zůstávají stejné.

Tabulkový výpis
Řádkový výpis